Ses ve Isı Yalıtımı Nedir?

Ses ve Isı Yalıtımı Nedir?

Kasım 15, 2019 Kapalı ile Makale

Tüm detaylarıyla ses ve ısı yalıtımı nedir? konusunu siz değerli ziyaretçilerimiz için ele alacağız. Her iki sorunun çözümü de sizlere daha konforlu bir yaşam fırsatı sunacaktır. Isı yalıtımı sayesinde yazın serin, kışın sıcak bir evde oturabilir, faturalarınızdan tasarruf edebilirsiniz. Büyük bir fark yatacak olan bu hizmet sayesinde masrafları olabildiğince azaltabilirsiniz.

Peki, ses yalıtımı sizlere ne gibi faydalar sağlayacak? Ses yalıtımı sayesinde dışarıdan gelen gürültülerden tamamen arınabileceksiniz. Araba sesleri, binanın içinde yayılan sesler, yankı, rahatsız dip sesler ve çok daha fazlası artık kabusunuz olmayacak. Tamamen engel olacaksınız ve odaklanmak istediğiniz işlere daha iyi odaklanacaksınız. İşinizi, ofisinizi,evinizi daha konforlu hale getireceksiniz. Biraz daha detaya inmeye ne dersiniz?

Ses Yalıtımı Nedir?

Evinizin ya da işinizin temel yapı malzemelerinden olması gereken ses yalıtım sistemleri çoğu zaman inşaat şirketleri tarafından görmezden gelinir. Ses yalıtımı; rahatsız edici dış seslerden, gürültüden, yankıdan, dip seslerden arınmanın formülüdür. Bu formül özel teknikler ve ürünler sayesinde gerçekleşir. Sesten tamamen arınarak daha rahat konforlu alanlara sahip olabilirsiniz.

Ses yalıtım sistemleri birçok alan üzerinde karşımıza çıkar. Sinema salonları, konser alanları, kültürel alanlar, çoğu ofiste dahi ses yalıtım sistemi vardır. Çalışanların verimliliğini artırmak için en önemi faktörler arasında yer alır. Ses yalıtımı gerçekleştirilmemiş bir ortamda tüm sesler birbirine karışacak ve verimlilk düşecektir. Şimdi efektif bir adım atarak bu durumu kökten değiştirebilirsiniz.

Isı Yalıtımı Nedir?

Isı Yalıtımı; Hava akışını kontrol etmenin en kolay, hesaplı yoludur. Doğru yalıtım ile yıllık %70 oranında faturalardan, enerji tüketiminden tasarruf sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda ısı yalıtımı ile binanızın ömrünü uzatma imkanına sahip olursunuz. Dış cephe kaplama, mantoloma gibi birçok teknik ısı yalıtımın içersinde kullanılır.

Dış cephe, iç cephe ısı yalıtım işlemleri birçok farklı ürün, araç, teknikler gerçekleştirilebilir. Formül daha çok ev tiplerine göre değişiklik göstermektedir. Kullanılacak ürünler genel planın, genel analizin ardından belirlenir. Rutubet, mantar, küf gibi birçok zararlı maddeye karşı evinize koruma sağlar. Daha iyi yapılar inşa etmek için çıktığımız bu yolculukta sizlere tam destek sağlıyoruz.

Ses, ısı yalıtımı üzerine gerçekleştirdiğimiz başarılı projeler sayesinde rakiplerimizin her geçen gün önüne geçiyor, sektöre yön veriyoruz. Doğru hizmeti almak için acele edin. Sizin için geliştirdiğimiz özel ürünler, hesaplı fiyatlardan yararlanın. Daha fazla vakit kaybetmeden uzman kadromuzla iletişime geçin, personelimiz sizleri tüm detaylar hakkında en iyi şekilde bilgilendirsin. Ses ve Isı Yalıtımı Nedir? sorusunun karşılığını umarız bulmuşsunuzdur.