Masa Seperatörleri

Masa Seperatörleri

Masa separatörleri akustik bir ortam yaratmanın en kaliteli yolu. Gürültü; karmaşa, kaos yaratabilir. Gürültünün önüne geçmek adına atılacak tüm adımlar verimliliğe olumlu katkı sağlayacaktır. Doğru akustik tasarımın gerçekleştiği tüm ortamlar da ses sorun olmaktan çıkacak. Çalışanlar yaptıkları telefon görüşmelerinden, konuşmalardan daha iyi verim alacak bu da işin genel karlılığına yansıyarak size artı puan kazandıracaktır.

Ofisinize uyum sağlayacak, eşsiz tasarımlara sahip kullanışlı, ofis masa separtör ürünlerimizi şimdi keşfedin. Farkı daha ilk andan itibaren hissedeceksiniz. Eşsiz tasarımlara sahip, yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiş ürünlerimize hesaplı fiyatlardan yararlanarak sahip olabilirsiniz. İşinizi bir adım daha öteye taşımak, daha kaliteli hizmet sunmak ve karmaşanın önüne geçmek tamamen sizin elinizde. Şimdi doğru ürünlerle fark yaratmaya başlayın.

Masa Seperatörleri Özellikleri

Masa seperatörleri muhteşem bir akustik kontrol sağlar. Masalar arasına kolaylıkla yerleştirilir bu sayede ses sönümlenmesi gerçekleşir. Sonuç olarak masalardaki sesler birbiriyle karışmaz. Akustik masa içeriğinde 4 cm kalınlığa sahip camyünü barındırır.

Aynı zamanda her iki yönüde yanmaz cam tülü akustik kumaş ile kaplanmıştır. Alüminyum dış çerçevesi sayesinde eşsiz bir kullanım avantajı sunar. Siz değerli müşterilerimizin isteğine bağlı olarak ürettiğimiz özel masalara ek olarak standart modeller ile de sizleri buluşturuyoruz. Birbirinden farklı tasarım ve renkte yüzlerce masa seperatörü sizlerle uygun fiyat avantajıyla buluşuyor. Yüksek kalite standartları baz alınarak üretilmiş, eşsiz ürünlere sahip olmak için bir adım atın. İşinizdeki verimliliği artıracak özel çözümlerimizden yararlanın.

Masa Seperatör Fiyatları

Masa separtörleri genellikle işletmeler arasında sıklıkla tercih edilebildiği gibi bireysel kullanımlar için de tercih edildiği gözlemlenmiştir. En çok tercih eden işletmeler ise şu şekildedir:

  • Ofisler
  • Ofis Odaları
  • Çağrı Merkezleri
  • Operasyon Merkezleri
  • Fabrikalar
  • İş yerleri

Tüm bunlara ek olarak daha birçok alan için eşsiz çözümler bulunmaktadır. Bizler uzman kadromuzla , siz değerli müşterilerimize en iyi çözümleri sunuyoruz. Masa seperatör fiyatları konusunda uygun fiyat avantajı sağlıyor, en kaliteli ürünlere, en uygun fiyatlardan ulaşmanızın önünü açıyoruz. Daha fazla vakit kaybetmeden ilk siparişinizi verin. Kazanan, fark yaratan siz olun.