Altıgen Akustik Panel

Altıgen Akustik Panel

Akustik tasarım yapmanın birçok yolu bulunuyor. Bunu en dekoratif şekilde gerçekleştirmek için sizlere en akılcı çözümleri sunuyoruz. Altıgen akustik panel çözümlerimizle tanışın.

Eşsiz görünüme sahip altıgen paneller ses tasarımını bir üst seviyeye taşımak isteyen tüm kuruluşların favori tercihidir. Ortamın ses akışını kontrol etmek, özel akustik ortamlar tasarlamak için bu eşsiz çözümlerden yararlanabilirsiniz. Elbette her mekanın tasarımı, mekanda kullanılan eşyalar, eşyanın teknik tasarımı birbirinden farklıdır. Bu yüzden doğru ürünleri seçmek; en yüksek verimi almak için uzman kadromuzla iletişime geçin. Kurumunuza uygun en akılı çözümlerle tanışın. Hesaplı fiyat avantajının keyfini çıkartın. Kaliteli akustik tasarımın adresi olarak siz değerli müşterilerimizi en eşsiz ürünlerle buluşturmak kuruluşumuzun temel ilkesidir.

Altıgen Akustik Panel Özellikleri

Panel kalınlığı ve ebatları ürün, uygulanacak kurumlara göre değişmekle birlikte temel standartlara sahiptir. Kalınlığı 40 MM; Ebatları ise 45, 80, 90 cm boyutlar arasında farklı tasarımlara sahip olabilir. Orta yoğunluğa sahip 96 kg cam yününe sahip bu eşsiz ürünler yankının önüne geçerek; sesi daha anlaşılır kılar.

Bu eşsiz ürünler yalnızca sizlere iyi bir akustik tasarım sunmakla kalmaz; genel dekorasyon stilinizle maksimum uyum sağlar. Modern, minimal, retro, klasik bir dekor stiline sahip kurumlar, evler için birbirinden farklı tasarımlarımız bulunuyor. Yüksek kalite standartlarına sahip bu eşsiz ürün yankıyı azaltır, konuşmaları daha anlaşılır hale getirir, darbelere karşı maksimum dayanıklılığa sahiptir. Bireysel kullanım, stüdyolar, şirketler, toplantı odaları, kültürel alanlar, kurumsal alanlar için uygundur. Şimdi size özel fiyatlardan Altıgen akustik panel sahibi olun.

Altıgen Akustik Panel Fiyatları

Gürültüden arınmanın en estetik yolunu keşfedin. Zaman hızla akarken, işinizi bir üst seviyeye taşıyın; rakipleriniz ile aranızdaki farkı her anlamda açın çünkü siz profesyonel hizmetler sunuyor, kaliteli ürünler üretiyorsunuz. Bu yüzden akustik kaliteyi de fazlasıyla hak ediyorsunuz. Dış seslerden kurtulun, iç sesleri daha kusursuz hale getirin.

Altıgen akustik panel fiyatları ürün tercihine, ürün çeşidine, ebatlara göre değişiklik gösterebilir. Standart ürünlerimiz ise fiyat / performans ürünü olarak fazlasıyla tercih edilmektedir. Şimdi kaliteye bir adım atın.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için,  Arayın!
Tel: (0216) 344 34 22       GSM : (0507) 668 41 24