Solo Duvar Paneli

akustik-kumas-kapli-duvar-panelleri-model

Yüksek akustik performans, temizlenebilir kusursuz yüzey, neme karşı dayanıklılık, yangına karşı koruma, kolay uygulanabilirlik ve daha birçok avantaj; solo duvar paneli ürünleri sayesinde sizlerle buluşuyor.

Sizin için seçmiş olduğumuz eşsiz ürünler ortam akustiğini kusursuz hale getirir. Arka, ön yüzeyi camtülü, güçlendirilmiş kenarları, görünür yüzey avantajı, darbeye karşı dayanıklı kumaş, kenar büküm noktaları ve çok daha fazlası. Her bir ürün farklı renk, deneyim sunmak adına vardır.

Paneller, tavanlar kısaca tüm duvar tiplerine uygulanabilir. Bu harika ürünler dilediğiniz ortamın akustiğini kusursuz hale getirmekle kalmaz dilerseniz zevkinize, yaratacağınız ortamın dizaynına göre dekoratif modellerimizi tercih edebilirsiniz. Sizin için sunduğumuz birbirinden farklı, birbirinde harika çözümler var. Hepsi ve daha fazlasını keşfetmek adına ürünlerimizi inceleyebilir, doğru tasarı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Solo Akustik Duvar Panelleri

Solo akustik duvar panellerinin birçok kullanım alanı bulunmaktadır. Genel olarak mekan akustiğinin, ses yansımalarının en kritik olduğu, en çok öneme sahip olduğu; stüdyolar için olmazsa olmazlardandır. Bu eşsiz paneller ile ses yutumu katsayını, ses karmaşıklığını en aza indirebilir eşsiz akustik ortamlar yaratabilirsiniz. Solo duvar paneli kullanılan diğer alanlar ise şu şekildedir:

  • Ofisler,
  • Açık Ofisler,
  • Binalar,
  • Organizasyonlar
  • Kurumlar,
  • Sanat Kurumları
  • Bireysel Kullanım

Sizlere en doğru tasarımı sunmak adına, en iyi ürünleri bir araya topladık. Daha fazla vakit kaybetmeden sizlere maksimum fayda sağlayacak hesaplı ürünleri keşfetmeye başlayın. Kazanan siz olun.

Solo Duvar Paneli Fiyatları

Duvar panelleri uygulanacak ortama bağlı olarak geniş bir fiyat aralığını kapsar. Seçilen ürün, diğer detaylara bağlı olarak son fiyatlandırma yapılır ve kullanıma hazır hale getirilir. Solo duvar paneli fiyatları için her zaman en doğru tercih, en kaliteli ürün ve hizmet sunan firmamızın size sunduğu ayrıcalıklardan yararlanın.

Maksimum avantaj, maksimum kalite, maksimum fayda ve çok daha fazlasını keşfetmek için tek yapmanız gereken eşsiz ürünlerimiz arasından seçiminizi yapmak. Geri kalan her şeyin ne kadar basit olduğunu keşfedecek, oluşturduğunuz eşsiz akustik ortamların keyfini çıkaracaksınız.