Ofis Koltukları

acoustic-office-furniture

Ufak bir mola için sessiz ortamlar ya da işle ilgili telefon görüşmeleri için sesten arınmış, koza alanları ile tanışın. Akustik ofis koltukları sayesinde açık ofis çalışanlarınız kolaylıkla, daha az gürültülü ortamlara kavuşacak. Yaptıkları telefon görüşmeleri daha anlamlı hale gelecek, iş bağlama kapasitelerinde bu görüşmeler sırasında artış yaşanacak. Süregelen zaman içinde gelişen son teknoloji, akustik çözümler ve ürünlerle tanışın. Sizin için en estetik, dekoratif ürün gruplarını bir araya getirdik.

Özel tasarıma sahip bu koltuklar, modern, minimal, vintage, retro, klasik ofis dekorasyon stilleri ile tam uyum sağlar. Hafif yapısı sayesinde dilediğiniz zaman, dilediğiniz alanlara taşıyabilir. Verimli bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Uzun ömürlü ürünler, her daim sizlere ve çalışanlarına tam destek sağlar. Verimliliğe katkı yapar. Daha çok kar elde etmek; çalışanlarınızın verimliliğini artıracak en etkili çözümlerle tanışın.

Akustik Ofis Koltukları Özellikleri

Her bir ürün birbirinden farklı özellikler barındırıyor olsa da genel olarak; ürünlerin sahip olduğu bazı özellikler birbirine benzerdir. Kumaş döşemeler, yangına karşı dayanıklı yapıdadır. Yanmaz antibaktireriyel CHMR FR yapısına ek olarak keçe kumaşlı ile kaplanmıştır. İçinde bulunan camyünü sayesinde dış gürültüyü en az seviyeye indirir.

Dip seslerden arındırır, yankıya engel olur. Bu sayede çalışanlarınız bu alanlarda maksimum konfor deneyimini keşfeder. Telefon görüşmeleri, hızlı yapılması gereken işlemleri gerçekleştirebilir. Konforlu yapısı sayesinde dinlendiricidir. Tek kişilik olabildiği gibi, birden fazla kişinin oturabileceği koltuklar da tasarlamıştır. Geleceğe giden yolda, vizyonunuza, misyonunuza katkı sağlayacak önemli araçlar arasındadır.

Akustik Ofis Koltuk Fiyatları

Çalışanlar için bir sığınak, rahatlama noktası, rahat bir şekilde çalışma alanı olarak görev yapan akustik ofis koltuk fırsatlarıyla tanışın. Verimliliğinize katkı sağlayacak bu özel alanlara en uygun fiyatlardan ulaşın. Sizin için düzenlediğimiz özel kampanyaları ürünlerimizi inceleyerek keşfedebilirsiniz.

Akustik ofis koltuk fiyatları ürün ebadına, tasarımına, kalitesine göre belirlenir. Sizler için en eşsiz ürünleri sunuyor, mükemmel tasarımlarla sizleri buluşturmayı amaçlıyoruz. Yüksek kalite standartlarına sahip bu eşsiz ürünlere en uygun fiyatlardan sahip olun. Şimdi siparişinizi verin.