Akustik Tavan Paneli

Akustik Tavan Paneli

Akustik tavan paneli ürünlerinde en özgün tasarımlar, en kaliteli ürünleri arıyorsanız şu an doğru yerdesiniz. Sizlere birbirinden farklı birbirinden harika çözümler sunuyoruz. Her ortam için tasarlanmış özel çözümler sayesinde bireysel, kurumsal akustik tasarım ihtiyacınızı en profesyonel şekilde giderebilirsiniz. Yüksek kalite standartlarına uygun ürünlerle dip sesi ortadan kaldırın, gürültüden, ses yankılamalarından kurtulun. Ses daha akıcı, daha anlaşılır hale gelsin. Akustik ortamları konforunu yakalayın.

Sizin için bir araya getirmiş olduğumuz ürünler sayesinde akustik tasarımı en iyi şekilde gerçekleştirmekle kalmaz; dekorasyon zevkinize uyum sağlayacak eşsiz ürünlere sahip olursunuz. Tavanlarınız, genel tasarım çizgisiyle uyum sağlarken, tesisat, kötü görünüme sahip yerleri estetik ürünlerimiz ile kapatabilir ve iyi bir ses tasarımına sahip olabilirsiniz.

Akustik Tavan Paneli Çözümleri

Akustik tavan paneli tasarımlarında iki farklı çözüm popüler olarak tercih edilmektedir. Elbette bu çözümler arasından tercihinizi yaparken akustik tasarım yapmak istediğiniz mekanın ölçüleri büyük öneme sahiptir. En çok tercih edilen çözümler ise şu şekildedir:

  • Kanopi Yüzer Tavan: Eşsiz tasarımı, mekanik detayları sayesinde sesin sönümlemesinde etkin bir şekilde rol oynar. Bu eşsiz modeller ile tavanınız için modern bir görünüm yakalayabilirsiniz.
  • Baffle Yüzer Tavan: İki yönlü eşsiz akustik kumaşlardan, cam yününden tasarlanmış olan bu akustik tavan paneli büyük mekanların bir numaralı tercihidir. Ses üzerinde maksimum kontrol elde etmek isteyenler için en profesyonel çözümdür.

Elbette tavan paneli çözümleri yalnızca bunlarla sınırlı değildir. Sizin için daha birçok profesyonel ürünümüz bulunuyor.

Akustik Tavan Paneli Fiyatları

Akustik tavan paneli fiyatları belirlenmesinde birçok farklı faktör bulunuyor. Elbette standart tasarım ürünleri, standart tasarım ölçüleri tercih ederseniz hesaplı fiyatlarımız sizler için birçok avantaj sunacaktır. En geniş ürün portföyü ile sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz.

Deneyimli kadromuz mekana bağlı olarak en iyi önerileri sizlere sunuyor. Kolay kullanım avantajı, kolay kurulum ile mekanlarınız akustik tasarımını en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. Profesyonel çözümlerle tanışmak, hesaplı fiyat avantajlarından yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Hızlı bir şekilde yayında olan ürünlerimizden sipariş edebilirsiniz.