Kanopi Yüzer Tavan | Sarkıt Panel

kanopi-akustik-yuzer-tavan-panelleri-sarkit-akustik-tavan-kaplama

İç mekan akustiğini kusursuz hale getirmenin en dekoratif yolu Kanopi yüzer tavan çözümlerimizle tanışın. Mekanların dengesini bozan iç, dış ses ve gürültü problemlerini ortadan kaldırmak için en akıllı çözüm; akustik asma yüzer tavan panel kaplamasıdır. Kullandığı her mekanın genel dizaynına maksimum uyum sağlayarak dekoratif görünüme katkı sağlar. Gürültüyü azaltır, sesi daha anlaşılır kılar.

Bu eşsiz kumaş kaplı ürünler ses yutumu sağlar. Tavan yüzeylerinden sarkıtılarak son halini alır. Sarkıtma işlemi sayesinde yapıştırma tekniğinden daha avantajlı, daha kaliteli bir akustik tasarım sunar aynı zamanda tesisat görünümünü, kötü görünümlerin önüne geçerek etkili bir görünüm sunar. Büyük ofisler, büyük kültürel alanlar, barlar için bir numaralı tercihtir.

Kanopi Yüzer Tavan Özellikleri

Kurulumu kolay, hafif, özel süspansiyon setine sahip kanopi yüzer tavan ortam gürültüsünü azaltmanın en etkili formülüdür. Yüksek ses emme performansının yanı sıra tüm estetik ihtiyaçlarınıza çözüm üretmesi; dekoratif bir şekilde tasarlanabiliyor olmasıyla fazlasıyla tercih edilir. Genel dizaynınıza daha iyi hale getirmek adına tavanlara yatay olarak asabilirsiniz.

Dengeli, kusursuz bir akustik ortam sağlarken estetik bir görünümün önünü açar. Çeşitli ebatlarda, renklerde ürünlerimizle tanışın. 95Kg akustik cam yünü levha kullanılarak tasarlanmış bu ürünler yangına karşı dayanıklıdır. Kolay temizlenebilir, neme dayanır, kolay, uzun ömürlü kullanım avantajı sunar. Aynı zaman da yüksek akustik performans ile tanıştıktan sonra daha iyi odaklanma fırsatı yakalayacaksınız.

Kanopi Yüzer Tavan Fiyatları

Akustik tasarım tüm işletme türlerini, kurumları, kuruluşları bir adım öteye taşır. Ses daha iyi bir şekilde kontrol ederek; her ortamda maksimum uyumu yakalama şansına sahip olursunuz. Gürültülerden arınır, bireysel konuşmaları daha anlamlı hale getirirsiniz. Sesler birbiriyle karışmaz, her şey daha anlaşılır hale gelir.

Kanopi yüzer tavan fiyatlar tercih edilen ebat, ürün çeşidi, uygulanacak mekana göre değişiklik gösterebilir. Standart ürünlerimiz sizlere fiyat / performans avantajı sunar. Kurumlarınız için en özel çözümlerle tanışmaya ne dersiniz? Şimdi teknik uzmanlarımız ile iletişime geçin. Onlar sizi dinleyerek, birbirinden farklı çözüm, uygun fiyat avantajları sunacaktır. Akustik kaliteyle tanışmanın tam zamanı.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için,  Arayın!
Tel: (0216) 344 34 22       GSM : (0507) 668 41 24