3D Akustik Panel

3D Akustik Panel

Ayırt edici 3D panel yelpazesiyle cesur bir ifade oluşturun

Boyut farkı sizlere daha iyi bir akustik kontrol, daha özgün tasarımlar ve estetik bir görünüm sunar. 3D akustik panel çözümlerinde fark yaratan ürünler ve hizmet anlayışıyla tanışın. Sektöre getirdiğimiz yenilik, kaliteli ürünler ile akustik tasarım alanında en çok tercih edilen firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Her zaman en yaratıcı, en farklı çözümleri siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Ortam akustiğini daha iyi bir hale getirmek istiyorsanız şu an en doğru yerdesiniz. Duvar, tavan panellerimizle ofisler, kurumsal alanlar, salonlar, bireysel kullanımlar, stüdyolar, kültürel alanlar, eğlence alanları için estetik, profesyonel çözümler sunuyoruz. Dış gürültüden, iç gürültüden kurtulun ve sesi daha anlaşılır kılın. Profesyonel çözümlerimizle tanışın, fark yaratın.

3D Akustik Panel Özellikleri

İki farklı yüzeyden oluşan 3D akustik panellerin ön, arka yüzeyi cam tülü kaplıdır. Her iki yüzey de yüksek yoğunluktaki camyünü levhasını barındırır. Görünür yüzeyleri, güçlendirilmiş kenarları; kumaşı darbeye karşı dayanıklıdır. Bu eşsiz üründe kullanılan kumaşlar ortam akustiğini iyileştirirken; ortama eşsiz bir görünüm kazandırır.

Kişilerin taleplerine, daha önce gerçekleştirilen çalışmalara göre farklı uygulamalar yapılabilmektedir. Elbette bu uygulamalara şekil verilirken, mevcut şartlar, mevcut ortamlara göre yeniden yapılandırma yapılır. Sesi kusursuz hale getiren bu sistem akustik bir ortam yaratmak için en estetik çözümler arasında yer alır. Mekan akustiğinin profesyonel bir şekilde gerçekleşmesi gereken mekanlarda yüksek ses yutumuyla bu harika ürünler etkin rol oynar. Çok kişilik ofisler içinde vazgeçilmez ürünler arasında yer alır.

3D Akustik Panel Fiyatları

Akustik tasarımın en eşsiz parçası; ses kontrolünde en kusursuz parça 3D akustik paneller siz değerli müşterilerimizle buluşuyor. Sunduğumuz her profesyonel çözümle fark yaratıyor. Deneyimli kadromuz ile kusursuz bir müşteri deneyimi sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti açısından fark yaratığımız bir gerçek çünkü her zaman yüksek kalite standartlarına sahip ürünleri tercih ediyoruz.

3D Akustik panel fiyatları konusunda sizlere en avantajlı fiyatları sunuyor olmaktan gurur duyuyoruz. Standart ebatlar, standart ölçüler konusunda oldukça geniş ürün portföyüne sahibiz; diğer çözümler, daha farklı ürünler, en iyi akustik tasarım hizmeti için bizimle iletişime geçebilir ya da direk sipariş verebilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için,  Arayın!
Tel: (0216) 344 34 22       GSM : (0507) 668 41 24