Baffle Yüzer Tavan

İç mekanlar için dekoratif akustik tasarım imkanı Baffle yüzer tavan panelleri ile kusursuz bir şekilde gerçekleşiyor. Profesyonel akustik sarkıt olarak da bilen bu eşsiz ürün, kumaş kaplı dikey tasarımlardan oluşuyor. Sesin en kusursuz şekilde dağılması, gürültünün ve dip seslerin önüne geçilmesini sağlıyor. Yankılardan kurtulmanın, sesi daha kusursuz hale getirmenin en hesaplı yolunu keşfedin.

Baffle yüzer tavanların iki yüzeyi de kumaşla kaplıdır. Askı aparatlar yardımıyla tij ölçüsünde sarkıtılır ardından montajlama işlemi gerçekleştirilir. Ortaya çıkan görüntü, mekanlara yaptığı dekoratif katkı göz alıcıdır. Tasarımı sayesinde tavan yüzeylerinde yansıyan gürültü; kusursuz bir şekilde sönümlenir, dip sesin önüne geçilir. Sesler daha akustik, berrak hale getirilir. Tüm bunlara ek olarak genel dizayna muhteşem katkı sağlanır.

Baffle Yüzer Tavan Özellikleri

Çok amaçlı kullanışlı olarak tasarlanan baffle yüzer tavan yankılanmanın, gürültünün önüne geçer. Endüstriyel tesisler, kurumlar, stadyumlar, konser salonları, spor salonları; kısaca sesin aşırı yoğun olduğu ortamlarda akustik kontrolü sağlamak amacıyla kullanılabilir. Tüm bu mekanların yanı sıra bireysel kullanım, daha küçük çaplı kullanımlar için özel olarak tasarlanabilir.

Tasarlanmış olan tüm ürünler; kolay kullanım avantajı sunmak adına süspansiyon seti ile tasarlanır. Bu eşsiz süspansiyon sistemi sayesinde baffleları kolaylıkla çeşitli yükselik ve açılarda ayarlayabilir; tavan tasarımınızı estetik bir hale getirebilirsiniz. Şimdi size sunduğumuz akustik çözümlerle tanışın. Sizlere birçok fırsat sunuyoruz. Profesyonel hizmetin keyfini çıkarın.

Baffle Yüzer Tavan Fiyatları

Tüm mekanları en kusursuz şekilde akustik hale getiren, dekoratif ürün baffle yüzer tavan fiyatları ebatlarına, uygulanacak mekanlara, ürün çeşitlerine, tasarımına göre değişlik gösterebilir. Sizlere en uygun fiyat avantajını, en kaliteli ürünleri sunuyoruz. Kusursuz bir akustik tasarım oluşturabilmeniz adına uzman, deneyimli kadromuz ile yanınızdayız.

En özel baffle yüzer tavanlar için şimdi bir adım atın. Daha ayrıntılı bilgi almak, hesaplı fiyat avantajlarından yararlanmak için deneyimli kadromuzla iletişime geçin. Siz değerli müşterilerimize her konu da yardımcı olacak bizim görevimiz; şimdi en iyi çözümle tanışın. En kusursuz akustik tasarıma en kısa süre içinde sahip olun.