Ofis Toplantı Kabinleri

Açık ofisler için yaratıcı çözümler sunuyoruz. Ofis toplantı kabinleri ile verimliliği en üst düzeye çekme imkanından yararlanın. Gün içinde şirket içi ya da müşterilerle yapılacak olan toplantılar için kusursuz, sessiz alanlar arıyorsanız size sunduğumuz eşsiz ürünler çok hoşunuza gidecek. Büyük bir değişim, büyük bir dönüşümün başlangıcı hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Özel toplantı kabinlerimiz birbirinden farklı tasarımlara sahiptir. Dört kişiden – on iki kişiye kadar kapasiteye sahip ürünlerimiz sayesinde çalışanlarınız düzenli olarak genel denetim gerçekleştirebilir, takım liderleri verdiğiniz direktifleri daha hızlı bir şekilde yayabilir. Ofislerinizde çalışan insanların beyin fırtınası yapmasına imkan tanıyacak bu ürünlere hesaplı fiyatlardan ulaşın. Siz değerli müşterilerimiz için yüksek kalite standartlarına sahip birçok modelleriz bulunuyor.

Hayalinizdeki Ofis Toplantı Kabinine Sahip Olun

Kabincell Ofis Toplantı Kapsülleri Offices Meeting Pods

Ofis Toplantı Kabinleri Özellikleri

Konforu yüksek, kusursuz bir şekilde dizayn edilmiş, akustik tasarımı gerçekleştirilmiş, verimi artıracak, odaklanmanızı sağlayacak ofis toplantı kabinleri ile tanışın. Gizliliği sağlar, özel toplantılar ve konuşmalar için mükemmel bir alan yaratır. Gürültünün önüne geçmek adına tasarlanmış akustik ses panelleri ile dışarıdan asla ses almazsınız, tüm konuştuklarınız içeride kalır.

Konforun keyfini çıkarır; kimse tarafından rahatsız edilmeden toplantılar düzenleyebilir, beyin fırtınası gerçekleştirebilir ve çalışanlarınızla birebir görüşmeler yapabilirsiniz. Çalışanlarınızın verimliliğini artıracak, kontrolü elinize almanızı sağlayacak bu eşsiz ortamlar sayesinde daha çok kar elde etmeye başlayacaksınız. Kurduğunuz takımlar bu sayede daha planlı, daha organize hale gelebilir. Günlük planlarımını gene bu özel kabinler içinde gerçekleştirebilirler.

Ofis Toplantı Kabinleri Fiyatları

Özgün tasarımlarıyla, ofisinize tam uyum sağlayacak, ofisinizdeki boş alanları etkin bir şekilde kullanmanızı sağlayacak ofis toplantı kabinleri fiyatları belirleyen asıl faktör kabinin boyutudur. Yüksek kalite standartlarına sahip özel kabinler, boyutlarına, ebatlarına bağlı olarak fiyatlandırır.

Her bir ürün sizlere fiyat / performans açısından maksimum fayda sunar. Her şeyin daha dinamik hale geldiği modern zamanlarda çağa ayak uydurun. Doğru ürün seçimi ile işinizdeki verimliliği arşa çıkarın. Ofisinizi daha etkili, daha verimli bir şekilde kullanmaya başlayın. Şimdi ilk siparişinizi verin. Eşsiz bir müşteri deneyimin keyfini çıkartın. Müşteri memnuniyeti açısından fark yaratıyoruz.

OFİS TOPLANTI KAPSÜLLERİ – KABİNCELL LUCİA XL (4 PERSONEL)