Ses Yalıtım Köpüğü

Ses Yalıtım Köpüğü

Kasım 28, 2019 Kapalı ile Makale

Kazan daireleri, evler, sokaklardan gelen gürtüler, aşırı gürültülü sanayi ortamları, yankı, dip ses; hepsinden kurtulmanın formülü ses yalıtım köpüğü ile mümkün. Bu yüzden sizlere bu hammadde ile üretilen en eşsiz ürünleri sunuyoruz. Ses izolasyonunu gerçekleştirmek için birçok farklı araç bulunuyor. Her bir madde farklı amaçlar ve ihtiyaçlar için kulllanılabilir. Bireysel ve kurumsal kullanımlar için birçok farklı fırsat vardır. Daha basit, daha hesaplı sistsemlerden, daha karmaşık, maliyetli sistemlere göre fiyat aralığı değişiklik gösterebilir. İhtiyacınız olan tasarayı ulaşmak için yapmaz gereken desibel kirliliğini ölçmektir. Desibel kirliliği yüksekse yaşam konforunuzdan fazlasıyla ödün veriyorsunuz demektir. Ayrıca sürekli yüksek desibel oranına maruz kalmak sizleri sağır yapabilir ve sağlığınıza kötü etki eder.

Ses Yalıtım Köpüğü Ürünleri Nelerdir?

Daha önce bireysel ve kurumsl kullanım alanlarına göre ürünler değişiklik gösterebileceğinden bahsetmiştik. İsterseniz her ürünün ortak özelliklerden biraz bahsedelim ve ardından ürün türlerine geçiş yapalım. Ses yalıtım köpüğü baz alınarak üretilen her ürün yankıyı, gürültüyü, dip sesleri keser. Sizlere daha iyi bir akustik ortam sunar. Bu akustik ortamın sağlanması ve kalitesi tercih edeceğiniz ürünlere göre değişiklik gösterecektir. Ürünler yanmaz malzemelerden üretilir.

Ses Yalıtım Köpüğü

Bu sayede herhangi bir yangın durumunda; yangını yavaşlatarak hayatları, değerli eşyaları kurtarmak, yangını bastırmak adına daha çok zaman kazandırır. En çok tercih edilen ses yalıtım köpüğü ürünleri ise şu şekildedir:

  • Yanmaz Akustik Süngerler
  • Akustik Kumaş Kaplı Paneller
  • Basotect Melamin Aküstik Köpük
  • Akustik Sünger
  • Zemin Ses Yalıtım Kauçukları
  • Bariyerli Süngerpan
  • Rebonded Bondex Süngerpan

Daha birçok opsiyon sayesinde yaşam alanlarınızdaki konforu artırabilir. Eşsiz ses ortamları tasarlayabilirsiniz. Şehrin gürültüsünden arının. İşlerinize daha iyi bir şekilde odaklanın.

Ses Yalıtım Köpüğü Fiyatları

Hacim akustiği yalıtımı için gerekli olan ses yutumu avantajı sunan Basotect melamin akustik köpük, ses yalıtım köpüğü ürünleri arasından en çok tercih edilen; en az maliyetli olandır. Yüksek performans sunar. Yangına karşı duyarlıdır, ısı yalıtımı sunar, yüksek ses emme kapasitesine sahiptir. Tam bir fiyat aralığı vermek neredeyse imkansız olsa da uzman kadromuzla iletişime geçerek, en hesaplı fiyat avantajından yararlanabilirsiniz. Alternatifleri öğrenebilir, sizin için en uygun olan hizmeti, ürünleri keşfedebilirsiniz. Daha fazla vakit kaybetmeyin, size sunduğumuz hesaplı fiyatların keyfini çıkartın. Hayatınıza kalite katın. Peki, desibel bilginiz ne durumda? 0 Desibel neyi ifade eder merak ediyorsanız sizin için hazırladığımız eşsiz rehbere göz atabilirsiniz.