duvar-oda-ses-yalitimi

Oda Ses Yalıtımı

Aralık 1, 2019 Kapalı ile Makale

Gürültü, sokağın sesleri, korna sesleri, arabalar, komşuların sesleri hayatı kabusa çevirebilir. Özellikle büyük şehirlerde, caddelerde bu daha yoğun bir şekilde hissedilir. Hayatınızın akışını bozan, konsantre olmanıza engel olan tüm dış seslerden kurtulmanın bir yolu var. Oda ses yalıtımı sistemi ile tanışın. Özellikle hassas bir kulağınız varsa hayatınızı daha kusursuz bir hale getirecek, evinizin konforunu bir üst seviyeye çıkarabileceksiniz. Birbirinden harika ürünleri, hesaplı fiyatları, alanında en deneyimli uzmanlara hesaplı fiyatlardan ulaşın. Şimdi akustiksungerfiyatlari.net farkıyla evinizi harika hale getirin.

Ev Oda Ses Yalıtımı İçin Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Evinizde konforu en üst seviyeye çıkarmanın yolu oldukça hesaplıdır. Bizler ses izoloasyon malzemeleri ile bunu en iyi şekilde sağlıyoruz. Yüksek ses kesim gücüne sahip, gürültüyü, yankıyı ve dip sesleri yok edecek eşsiz bir akustik ortam yaratıyoruz. Oda ses yalıtımı için kullanılan malzemeler şu şekildedir:

  • Duvar panelleri, tavan panelleri
  • Akustik Sünger
  • Labiren Sünger
  • Basotect Melamin Sünger
  • Akustik Pan
  • Piramit Sünger
  • Akustik Kumaş kaplı duvar paneli
  • Akustik Halılar

Elbette bu ürünler tercih ettiğiniz akustik ortama, akustik seviyeye göre farklılık gösterebilir. Aynı zamanda ev tipine, ev boyutuna bağlı olarak da kullanılanacak ürünler değişiklik gösterecektir. En iyi fiyata ve en iyi çözüme ulaşmak için iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede en hesaplı fiyattan, en profesyonel hizmetten yaranabilirsiniz. Sesler kabusunuz olmasın, yalnızca kendi istediğiniz sesleri duyun. Daha üretken olun.

Oda Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır?

Oda Ses Yalıtımı

Oda ses yalıtımını gerçekleştirmek için öncellikle sizin isteklerinizi, nasıl bir akustik odalar tasarlamak istediğinizi bilmeliyiz. İstediğiniz çözümlere bağlı kalarak odaların ölçülerini alıyor; en hesaplı, profesyonel malzemlerin seçimini yaparak işlemlere başlıyoruz. Süreç boyunca tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz. Seçilen malzemeler hakkında detaylı bilgi veriyor, daha düşük bir yalıtım seviyesi istiyorsanız malzemeleri ona göre seçiyoruz. En düşük oda ses yalıtımı tercihi dahi sizi gürültüden mükemmel seviye de kurtaracaktır. Elbette akustik seviyeyi kusursuz hale getirmek, dip sesleri yok etmek ve yankının tamamen önüne geçemek isteyebilirsiniz. İsteklerinize bağlı olarak sizlere kusursuz hizmet sunuyoruz. Ses izolasyonu hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz? Bu konuda sizin için hazırladığımız eşsiz, detaylı içeriği okuyarak daha çok bilgi edinebilirsiniz.