Menu

Türkiye' nin En büyük akustik ve ses yalıtım malzemeleri Hacim akustiği, inşaat akustiği, ortam akustiği, ürünleri uygulama & satışını yapan firması İstanbul Akustik Ses Yalıtım Merkezi  Projenin gerektirdiği ihtiyaçlar ve mekanların kullanım amacı doğrultusunda, akustik düzenlemeleri en doğru biçimde tamamlarız. Mekandaki ses, gürültü, titreşim kontrolünden akustik hacmin yönetimine kadar genel ve özel tüm alanlarda en verimli çözümleri üretiriz

Bass Trap Köşe Bas Tuzağı

Bass Trap köşe bas tuzağı, İşte!  Bass Trap sünger fiyatı, köşe tuzağı köşe kapanı olarakta adlandırılan süngerlerdir. Alçak ve yüksek frekans sesleri mükemmel derece dağıtarak, ses frekanslarını ayarlamınızı sağlar. 100Hz arası % 120 - -1kHz frekansları Evrensel Akustik Bass Trap Mercury Bass Tuzakları NRC derecelendirme ve ayrıca 20 50 mm kalınlığı baz alınarak emilim özellikleri performansı ile standart olarak UL94 HFI özellikleri yüksek kaliteli polyester bazlı köpükten imalat  yapılır.

 

 

 

Bass Trap Köşe Bas Tuzağı Süngeri Çeşitleri

[tabs][tab_item title="Kullanım Alanları"]

Bass Trap Köşe Bas Tuzağı Süngeri Kullanım Alanları

Ses Kayıt Stüdyoları, Müzik Odaları, Radyo Yayınevleri, Dj Kabinleri, Sahne Arkaları, Opera Bale Salonları. Ortamına akustik değerler katmak istediğiniz her yerde Bass Trap Köşe bass tuzaklarını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

[/tab_item][tab_item title="Teknik Özellikleri"]

Bass Trap Köşe Bas Tuzağı Süngeri Teknik Özellikleri

Özellikleri   Ortam sesini dağıtarak, bass frekansını ayarlar
  Kalınlık   20mm ile 50mm kalınlığı baz alınır
  Ebat   30x30 cm 
  Yükseklik   60-70 cm
  Yapı    UL94 HFI standartların  yüksek kaliteli polyester  köpük
  Renk   Koyu gri standar. Özel renk üretim vardır
  Teknik Detay   İsteğe göre jumbo özel kesim yapmaktayız.
[/tab_item][tab_item title="Uygulama Şekli"]

Bass Trap Köşe Bas Tuzağı Süngeri Uygulama Resmi 

bass traps kose ses tuzagi 016 830x553 bass traps kose ses tuzagi 015 830x553

-(Bass Trap süngerleri istenilen bölgeye Sikon veya Vida ile sabitleyerek uygulayabilirsiniz.)-

[/tab_item][/tabs]

Bass Trap Sünger Resimler

Menu

Hizmet Alanlarımız

servisagimız akustiksungerfiyatlari.net 120x76

İnşaat ve Sanayi Akustiği : Hacim Akustiği Ürünleri  Akustik Yanmaz Yumurta Piramit Labirent Spesiyal Basotect Melamin Sünger Akustik Kumaş Kaplı Ahşap Duvar Tavan Pano Panelleri Ağır Bariyerli Laminasyon Epdm Ürünler ve Oneflex Elostomerik Kauçuk Ses Yalıtımı ve İzolasyonu Süngerleri Zemin Titreşim Giderici Vibrasyon Takozları, Mantar Kauçuk Tecnocork Şilte Levhaların Yurtdışına İthalat ve İhracatı ile Yurt İçine Satış Pazarlamasını Yapmaktayız. Ses izolasyon Malzemeleri - Akustik Sünger - Ses İzolasyon Süngeri - Ses Yalıtım Süngeri - Yanmaz Sünger - Piramit Sünger - Akustik Yumurta Sünger - Ağır Bariyer - Bondex Bariyerli Bondex - Kauçuk Mantar - Zemin Ses Yalıtımı - İstanbul Ses Yalıtımı - Ankara Ses Yalıtımı - Akustik Kaplama - Akustik Panel - Stüdyo Ses Yalıtım Malzemeleri  - İzmir Ses Yalıtımı - Ses Yalıtım Firması - Akustik Sünger Firması, Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ofis Akustiği

İletişim

İSTANBUL MERKEZ  
Adil Mahallesi Salihler Caddesi Kafkas Sokak
No:29 Sultanbeyli İSTANBUL

Email:  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

TEL: 0216 344 34 22 

 

 

Go to top