Menu

Türkiye' nin En büyük akustik ve ses yalıtım malzemeleri Hacim akustiği, inşaat akustiği, ortam akustiği, ürünleri uygulama & satışını yapan firması İstanbul Akustik Ses Yalıtım Merkezi  Projenin gerektirdiği ihtiyaçlar ve mekanların kullanım amacı doğrultusunda, akustik düzenlemeleri en doğru biçimde tamamlarız. Mekandaki ses, gürültü, titreşim kontrolünden akustik hacmin yönetimine kadar genel ve özel tüm alanlarda en verimli çözümleri üretiriz

Akustik Sünger Yapıştırıcısı

Akustik Sünger Yapıştırıcısı ; Akustik ses yalıtım ve izolasyon malzemelerinin uygulanmasını sağlayan malzemedir. Sünger yapıştırıcısı sprey tabanca ile yada fırça ile sürülür. Tek yüzeye 3-6 bar hava basıncı ile (istenirse çift yüzeye)ince bir film olarak uygulanır.Uygulamadan sonra kısa bir süre solventin uçması beklenir.Bu süre uygulanan miktara,oda sıcaklığına ve hava akımına göre değişir.Yapıştırıcı uygulanan yüzeyler 3-5 dakika içinde birleştirilmelidir aksi takdirde istenilen sonuçları vermeyebilir.Yapışma akabinde düzeltme mümkün olmadığından birleşme hatasız olmalıdır.

Ürün Fiyatı:

 3kg  : 60 ₺ 
15kg   : 120 ₺
[tabs][tab_item title="Uygualanışı"]

Yüksek elastikiyete sahip, düşük modüllü dolgu macunudur.Tek bileşenli ve nem kürlüdür. Su, tuzlu su, güneş, dış hava koşulları, ısıl farklar, deterjanlar ve benzeri etkilere karşı yüksek dayanımı vardır.UV ışınlarına açık alanlarda ve dış cephelerde kullanıma uygundur, güneş ışınları sebebi ile solmaz. Üzeri boyanabilir.ISO 11600, F – 25 LM standartına uygundur.RENK : Beyaz,siyah, gri .Çok amaçlı, elastik Flextec teknolojisi ile geliştirilmiş yapıştırıcı.Ceresit PS 100 Flextec Yapıştırıcı, Henkel’in geliştirdiği yapıştırıcılarda devrim niteliği taşıyan Flextec teknolojisini içerir. Patentli silan çapraz bağlayıcı formülü sayesinde Flextec teknolojisi ile üretilmiş yapıştırıcılar, pazardaki mevcut poliüretan, silikon, akrilik, kauçuk esaslı gibi tüm diğer teknolojilerle üretilmiş yapıştırıcılardan daha hızlı kürleşme, daha güçlü yapıştırma ve daha yüksek elastikiyet sağlar.

[/tab_item][tab_item title="Kullanım Alanları"]

Panel sistem yapıştırılmasında .Pencere ve kapıların duvarla birleşimlerinde yalıtım amacıyla.Yapılardaki genleşme derzlerinin, pencere pervazlarının yalıtılmasında.Balkon ve teraslardaki derzlerin yalıtılmasında.Metal ve ahşap yapıların derzlerinin yalıtılmasında.Çatılarda metal-beton derzlerin yalıtımında.Mermer tezgah yapıştırılmasında.Isı yalıtım sistemlerinin birleşim detaylarının yalıtılmasında.Su yalıtımı uygulamalarında yapıştırıcıve dolgu malzemesi olarak.Doğal taş yapıştırma işlerinde.

[/tab_item]
[/tabs]
Menu

Hizmet Alanlarımız

servisagimız akustiksungerfiyatlari.net 120x76

İnşaat ve Sanayi Akustiği : Hacim Akustiği Ürünleri  Akustik Yanmaz Yumurta Piramit Labirent Spesiyal Basotect Melamin Sünger Akustik Kumaş Kaplı Ahşap Duvar Tavan Pano Panelleri Ağır Bariyerli Laminasyon Epdm Ürünler ve Oneflex Elostomerik Kauçuk Ses Yalıtımı ve İzolasyonu Süngerleri Zemin Titreşim Giderici Vibrasyon Takozları, Mantar Kauçuk Tecnocork Şilte Levhaların Yurtdışına İthalat ve İhracatı ile Yurt İçine Satış Pazarlamasını Yapmaktayız. Ses izolasyon Malzemeleri - Akustik Sünger - Ses İzolasyon Süngeri - Ses Yalıtım Süngeri - Yanmaz Sünger - Piramit Sünger - Akustik Yumurta Sünger - Ağır Bariyer - Bondex Bariyerli Bondex - Kauçuk Mantar - Zemin Ses Yalıtımı - İstanbul Ses Yalıtımı - Ankara Ses Yalıtımı - Akustik Kaplama - Akustik Panel - Stüdyo Ses Yalıtım Malzemeleri  - İzmir Ses Yalıtımı - Ses Yalıtım Firması - Akustik Sünger Firması, Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ofis Akustiği

İletişim

İSTANBUL MERKEZ  
Adil Mahallesi Salihler Caddesi Kafkas Sokak
No:29 Sultanbeyli İSTANBUL

Email:  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

TEL: 0216 344 34 22 

 

 

Go to top